Манометр аксіальний Ø63. Арт. 243

Основні характеристики:

  • Країна виробник
    Італія
  • Бренд
    Icma
  • Розмір підключення
    1/4"
  • Матеріал корпусу
    Пластик
  • Спосіб підключення в систему
    Різьба
  • Діаметр корпусу, мм
    63
  • Ступінь захисту
    IP40
  • Тип вироба
    Манометр аксіальний
  • Країна реєстрації бренду
    Італія
  • Вид підключення
    Заднє
  • Робоче середовище
    Неагресивні: рідина, пара
  • Клас точності
    1,6
  • Серія
    243
  • Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм
    63х63х46
  • Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм
    65х65х65
  • Гарантія
    24 міс.

Опис

Манометр Ø63. Аксіальне підключення - 1/4".

Артикул Розмір Тиск, атм. Код
243 1/4" 0 - 4 91243AB04 1
243 1/4" 0 - 6 91243AB06 1
243 1/4" 0 - 10 91243AB10 1
Функція

Функція

Манометри призначені для вимірювання надлишкового тиску неагресивних рідин, які не кристалізуються, пари та гази. Манометри використовуються, як обладнання контролю в опалювальних системах, системах водопостачання, бойлерних установках та іншому обладнанні подібної спрямованості і відповідають усім необхідним вимогам і правилам.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Ступінь точності тиску 1,5
Ступінь захисту IP40
Діаметр корпусу 63мм
Діапазон вимірювання надлишкового тиску від 0 до 75% діапазону показань
Температурний діапазон навколишнього середовища -50°С/+40°С
Монтаж і заходи безпеки

Монтаж і заходи безпеки

Монтаж і зберігання:

  1. Монтаж приладів слід проводити з допомогою гайкового ключа за штуцер.
  2. В якості ущільнення у місці з'єднання приладів з джерелом тиску необхідно застосовувати прокладки-шайби з шкіри, фібри, свинцю або м'якої міді. Не допускається застосування для ущільнення клоччя і сурику.
    • Примітка:Для приладів, які застосовуються для вимірювання тиску кисню, застосовувати прокладки тільки з міді або свинцю. Для приладів, що вимірюють тиск ацетилену, забороняється застосовувати прокладки з міді і мідних сплавів, що містять більше 70% міді.
  3. Запаковані прилади повинні зберігатися в закритих приміщеннях з природною вентиляцією при температурі від -50°С до +40°С і відносній вологості до 98% при температурі +25°С.

В залежності від призначення манометр оснащується запірними кранами або запірними вентилями. Запірні крани мають три положення: деаерація – підвідний підвід закритий і вимірювальний елемент з'єднаний з атмосферою; експлуатація – підвідний підвід відкритий і вимірювальний елемент знаходиться під тиском; видування – підвідний підвід відкритий, вимірюване середовище надходить в атмосферу.


Заходи безпеки:

  1. При роботі з приладами необхідно дотримуватися загальних правил техніки безпеки, що поширюються на прилади, що вимірюють тиск.
  2. Не допускається:
    1. експлуатація приладів у системах, тиск в яких перевищує верхнє значення діапазону показань, зазначені на шкалі;
    2. проводити будь-які роботи з усунення дефектів, заміну приладів, приєднання і від'єднання їх від підвідних магістралей, не перевіривши з допомогою приладу відсутність тиску в магістралі;
    3. проводити вимірювання тиску гарячого середовища без пристроїв, що знижують температуру вимірюваного середовища до +60°С.
    4. використання манометра в середовищах, де присутність агресивних рідин або парів може призвести до корозії або інших фізичних пошкоджень вимірювальної апаратури.

Ймовірність нещасного випадку знижується при використанні ізолюючого клапану.Для запобігання травм або витоку небезпечних рідин важливо дотримуватися вимоги щодо безпечної експлуатації обладнання або внутрішньозаводських вимог з техніки безпеки. Загальна безпека при експлуатації установки залежить від точності показань встановлених в ній манометрів. Будь-який манометр, показники якого викликають сумнів, підлягає негайному демонтажу та перевірці на випробувальному стенді. Якщо результати випробувань свідчать про неточність показань манометра, він підлягає заміні на новий. Заміні підлягають також манометри з ознаками ушкодження внаслідок механічних впливів.

Періодична перевірка та чищення.

Раз в рік манометр повинен проходити повну перевірку, в ході якої перевіряється точність його показань. При наявності відомостей про використання манометра в аномальних умовах (вплив вогню, агресивних рідких середовищ, екстремально високих або низьких температур тощо) він не підлягає подальшому використанню. Чистка манометра і супутні аксесуари підлягають регулярному чищенні тканиною, змоченою мильним розчином.


Можливі несправності, їх причини та методи усунення.

Можлива несправність Ймовірна причина Метод усунення
Стрілка приладу стоїть нерухомо як при спаді тиску, так і при його підвищенні Засмітився канал штуцера або підвідна магістраль

Прочистити канал штуцера, знявши прилад з об'єкта.


Продути магістраль стисненим повітрям.

Прилад не тримає тиск Негерметичність з'єднання приладу з підвідною магістраллю Змінити прокладку, забезпечивши герметичність з'єднання

Супутні товари