У розділі опалення та водопостачання ви знайдете Всілякі запобіжні елементи і системи безпеки для вашої системи опалення.

Для твердопаливних котлів у цьому розділі клапани скидання надлишкового тиску, автоматична система підживлення теплоносія, Механічний регулятор тяги основна перевага якого робота без електрики.

Клапан який запобігає утворення лужного конденсату в системі тим самим зберігаючи ваш телообменник на довгі роки. Клапан який при нагріванні твердопаливного котла до критичної температури підмішує холодну воду у теплоносій, тим самим запобігаючи теплообмінник від деформації і можливого вибуху.

Термостати електромеханічні які дозволять збалансувати і налаштувати економну опалювальну систему.

Гідравлічні стрілки для правильного порційного розподілу теплоносія по приміщень у будинку Термостатичні клапани які змішують холодну та гарячу воду і на виході видають комфортну налаштовану температуру для використання в побутових потребах.

А також для правильної роботи опалювальної системи зворотні клапани,балансувальні крани,воздухоотводчики та багато іншого ви зможете знайти в розділі "Опалення та водопостачання."