ІСТОРІЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ

Фірма ICMA створена в 1974 в якості виробника компонентів для систем опалення. Клієнтами якої здебільшого стали німецькі та англійські споживачі. У наступні роки ICMA розширює гаму продукції і спеціалізується на виробництві запірно-регулюючої арматури для радіаторів, яка на сьогоднішній день є ключовою продукцією асортименту ICMA.

У 1999 році ICMA змінює назву на ICMA Rubinetterie і переїжджає на нову виробничо-офісну територію, розташовану в місті Куджоно.
Сьогодні ICMA Rubinetterie постійно інвестує кошти в розробку нової продукції і виробничий процес, а також у навчання власного персоналу, щоб на високому рівні пропонувати своїм клієнтам відмінний сервіс та найкращий асортимент продукції для систем опалення та водопостачання.
У 2006 році компанія ICMA вперше представила свою продукцію на ринку України. Компанія Sandiplus стала офіційним дилером компанії ICMA, a у 2013 році — ексклюзивним представником компанії ICMA в Україні.

МЕТА КОМПАНІЇ

Головною метою ICMA S. p.A. є застосування високоякісних матеріалів для виробництва власної продукції та постійні вкладення в людський ресурс. Більш ніж 30 річний досвід роботи ставлять ICMA S. p.A. в один ряд з лідерами європейського ринку у виробництві компонентів для систем опалення та водопостачання. Виробництво розташоване на території 4800 кв. м у м. Куджоно недалеко від Мілана.

Фірма міцно займає своє місце на світовому ринку, так як наша продукція поставляється більш ніж в 50 країн світу. Потужний ріст фірми, зазначений в останні роки, є результатом комерційної стратегії, уважного ставлення до технічних вимог ринку і безперервних розробок нової продукції. До цього потрібно додати суворий контроль якості на виробництві та ефективне управління складом для швидкого обслуговування клієнтів. Інше важливе завдання полягає у навчанні персоналу як власного, так і персоналу наших клієнтів. Особисті розробки і набутий досвід дозволяють нам пропонувати продукцію для вирішення найскладніших завдань при монтажі. Технічний відділ ICMA® готовий запропонувати повний набір послуг: від консультацій на фазі проектування й підтримки під час монтажу, до сервісного обслуговування після продажу обладнання.

ЧОМУ САМЕ ICMA?

Гнучкість

Гнучкість для нас означає швидке, ефективне та економічно виправдане задоволення потреб покупців. Наш штат організований у відповідності з сучасними критеріями менеджменту, основним з яких є постійний розвиток.

Якість

Якість продуктів ICMA зароджується на етапі планування та розробок і підтримується на високому рівні в процесі промислового виробництва. Кожна складова технологічного процесу підлягає контролю якості та забезпечує його високі стандарти.

Обслуговування покупців

Наші співробітники як технічного, так і комерційного підрозділів, що використовують найсучасніші можливості для точного і досконалого обслуговування клієнтів.

Інновації

Постійне удосконалення існуючих продуктів і розробка нових продуктів є метою роботи наших технічних, конструкторських і дослідних підрозділів.

Зроблено в Італії

Високаякість продукції ICMA обумовлено використанням кращої сировини і комплектуючих, постачальниками яких є тільки країни Європейського Союзу, а 90% - Італія. Італія є головним постачальником комплектуючих і представлена великим числом компаній зі значним виробничим досвідом і високим ступенем надійності.

Повний виробничий цикл

ICMA виконує всі стадії виробничого циклу: плавлення латуні, токарна обробка, складання, оформлення замовлень. Правильно сформовані внутрішні інформаційні потоки дають можливість керівникам всіх напрямків бути точними і скоординованими в своїх діях, а також чітко дотримуватися термінів виконання всіх стадій виробничого процесу.

Професійна підготовка

ICMA проводить прямі професійні тренінги для своїх співробітників.

Конкурентоспроможні ціни

Те, що робить ціни на продукцію ICMA конкурентоспроможними – це повний і точний виробничий цикл разом з пильною увагою до людських ресурсів та інновацій.

Навколишнє середовище

ICMA піклується про стан навколишнього середовища. Вона не здійснює викиди в атмосферу, знищує відходи ізнижує енергоспоживання завдяки використанню високоефективних верстатів.

ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ

ICMA інвестує 4% річного обороту в дослідження і розвиток. Такий же відсоток обороту спрямовується на реновацію парку обладнання.