Сортувати:
Показати
Щоб в будинку був комфорт, а витрати на теплові та енергоресурси не перевищували можливості, роботу опалення необхідно контролювати. Щоб не робити це вручну, використовують електронні контролери (вузли знаходяться). Електронний блок дозволяє управляти опаленням по закладеним програмами, а також регулювати параметри напруги, харчування. В основі управління лежать дії електронних і радіоканальних датчиків. Відмінність від термостата - можливість регулювати температуру не тільки в головній кімнаті, але і по всій території будинку.
За допомогою контролера опалення можна дистанційно керувати електроприладами: насосами, сонячними колекторами, освітлювальними приладами, водяними камінами. Контролюючі прилади мають широкий функціонал. Це і контроль теплої підлоги, радіаторів, окремих ділянок опалення, обігріву теплиць. Найпростіший приклад застосування - наявність автоматичного контролю захисту газових котлів.
Вступник сигнал від датчика або термостата аналізується, дія приладу змінюється після надходження команди керуючого сигналу. Температура моніториться, підключається обладнання і сигнал про появу відхилень надходить до власників.
1. Широкі можливості програмування, наявність розробок програм.
2. Кілька режимів, додаткові і розширювальні модулі.
3. Швидка установка в зручному місці.
4. Дистанційне керування (до 100 метрів).
5. Контроль ГВС, опалювальних конструкцій.
6. Наявності GPS.
7. Підключення до комп'ютера.
Коли вигідно встановлювати контролер систем опалення
Якщо в будинку встановлено опалення з котлом, а господарі часто відсутні. Електронний блок, підключений до зовнішніх датчиків температур, дозволить регулювати інтенсивність пальника.
Особливо легко це зробити, коли на експлуатації газове опалення. З твердопаливним котлом встановити таке узгодження набагато складніше. За допомогою GPS блоку можна управляти системою дистанційно, регулювати опалювальний графік. В результаті знижуються витрати на енергоресурси, з'являється можливість робити роздільні температурні графіки в кімнатах.
Устаткування можна встановлювати навіть на старі котли, попередньо помінявши застарілий пальник на модульну. При цьому системи відповідають всім функціональним завданням.
1. Кількість охоплених зон - від 2 до 10.
2. Пряме управління сервоприводами.
3. Відкритий або закритий режими роботи системи.
4. Робота котла і циркуляційного насоса.
5. Внесення параметрів затримки включення обладнання кімнатного температурного сповіщувача.
6. Індикація режимів роботи.
7. Простота монтажу в зручному місці.
8. Комутація.
9. Регулювання теплої підлоги і радіаторних терморегуляторів на вході і виході.
10. Установка режимів за розкладом. Наприклад, денний або нічний, робочі дні та вихідні, час, що задається користувачем.
Каталог компанії Icma містить великий перелік товарів для опалювальних і трубопровідних систем від виробника за мінімальними цінами. Діапазон розцінок істотно коливається, але в будь-якому випадку споживачам даються гарантії якості обладнання і низької ціни. Доставка по Україні будь-яких партій контролерів.