Термостатичний комплект кутовий з антипротіканням Арт. KIT_1100+774-940+805-940, KIT_1100+878-940+805-940

Основні характеристики:

  • Робоче середовище
    Вода
  • Бренд
    Icma
  • Виробництво
    Італія

Опис

Термостатичний комплект кутовий. В комплекті: рідинна термоголовка, термостатичний вентиль з антипротіканням і нижній клапан з антипротіканням.

Арт. Розмір Код
KIT 1100+774-940+805-940 1/2" 82KITGAD061100 1 20
Функція

Функція

Кутовий термокомплект (вентиль термостатичний – Арт. 774+940, нижній вентиль – Арт. 805+940 і термостатична головка – Арт. 1100) призначений для регулювання теплового режиму опалювального приладу шляхом зміни кількості теплоносія від нуля до величини, яка визначена даним налаштовувальним вентилем. Такий принцип регулювання дозволяє здійснювати плавне регулювання і знижувати шуми, що виникають у системі опалення при русі теплоносія. В даному термокомплекті проводиться установка термостатичної головки з різьбленням 28х1,5. Вентилі ICMA виконані з високоякісного матеріалу: корпус вентилів виконаний з гарячештампованої латуні, зовнішнє покриття – нікелювання. Максимальна температура використання – Т=110°С.

Термостатичний вентиль з встановленою термостатичної головкою ICMA створений спеціально для автоматичної підтримки заданої температури в приміщенні.

Принцип роботи датчика заснований на стисканні та розширенні внутрішнього циліндричного гофрованого пристрою наповненого спеціальною рідиною.

При збільшенні кімнатної температури теплочуттєвий циліндр розширюється і тисне на шток терморегулюючого вентиля, який в свою чергу перекриває прохідний отвір вентиля і тим самим зменшує кількість води, що надходить у радіатор. При зменшенні кімнатної температури циліндр стискається, відкриваючи вентиль. Таким чином вода в радіатор надходить в більшій кількості, і температура в приміщенні збільшується.

Завдяки застосуванню термостатичних вентилів і термостатичних головок ICMA, стало можливим автоматичне підтримання заданої кімнатної температури, що забезпечує комфортні умови проживання та істотну економію витрат палива.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Арт.774+940 і арт.805+940
Корпус Латунь CW617N – UNI EN 12165
Шток Латунь CW614N – UNI EN 12164
Патрубок Латунь CW614N – UNI EN 12164
Гайка Латунь CW614N – UNI EN 12164
Прокладки EPDM
Застосування Система опалення
Максимальний робочий тиск 10 Bar

Арт. 1100
Експлуатаційні якості
Мінімальний градус регулювання: ts min 7°C - антифриз (*)
Максимальний градус регулювання: ts max 28°C - градус (5)
Режим комфортної економії: 20°C - градус (3)
Максимальний робочий тиск: PN 1000 KPa
Максимальна різниця тиску: Δp 100 KPa
Номінальна ємність "qm N" (Ap=10 KPa) клапан кутовий - прямий: qm N 191 ÷ 195 Kg/h
Максимальна робоча температура: 120°C
Гістерезис: C 0.28 K
Матеріали
Рукоятка і кругла гайка кріплення: ABS Bianco RAL 9010 – хромований
Корпус і радіопередавач: PA6 30% F. V. RAL 9010 – хромований
Елемент, чутливий до рідини: Етил-ацетиловый термостатичний
Кільцева гайка з'єднання: Латунь CW614N - UNI en 12164 – нікельований
Гвинт регуляторний: Латунь CW614N - UNI en 12164
Ресора болта регуляторного: Сталевий
Діаграми

Діаграми

Діаграма Арт. 774

di1

Діаграма арт. 805

di2

Монтаж термостатичної головки

Монтаж термостатичної головки

Зніміть захисний ковпачок з рукоятки, використовуючи викрутку з дрібним перетином. Приклад налаштування на фото 2.
Крутіть ручку проти годинникової стрілки, доки повністю не знімете її з клапана.
Зніміть білий адаптер з корпусу клапана, одночасно обертаючи і згинаючи його.
Встановіть сірий гвинт, що йде в комплекті до термостатичної головки, на корпус гвинта у відповідний роз'єм. Шестигранний край повинен бути спрямований на вас.
Встановіть головку на відмітку 5 і потім на корпус гвинта. Тримайте індикатор направленим вгору або так, щоб його було добре видно.
Зафіксуйте термостатичну голівку на клапані, повністю приґвинчуючи хромовану гайку на сіру гайку. Добре прикрутіть відповідним ключем.

Необхідність монтажу термостатичних вентилів і головок.

Термостатичні вентилі та головки ICMA забезпечують автоматичне регулювання температури в кімнаті, в якій вони встановлені. У житловому приміщенні, як правило, є додаткові джерела тепла, такі як: побутові електроприлади, кухонні плити, сонячне світло. Крім системи опалення вони дають додаткове тепло, що призводить до її надлишків та перевитрати. Термостатичне управління реагує на зміни температури і оптимізує використання тепла, яке виробляє система опалення, забезпечуючи енергозбереження та підтримуючи температуру на заданому користувачем значенніц.

Монтаж термостатичної головки.

Перш за все, для правильної роботи, термостатична головка, повинна встановлюватися горизонтально. Крім того, вона не повинна бути закрита шторами, радіаторними екранами, і не повинна встановлюватися щоб не потрапляли прямі сонячні промені. При дотриманні даних умов термоголовка буде працювати правильно. На рисунках наведено коректний спосіб монтажу термостатичної головки. Для установки термоголовки потрібно зняти ручку термостатичного вентиля так, як показано на малюнках 1-2-3-4. Для спрощення монтажу встановіть термоголовку в положення «5» і закрутіть різьбове кільце на корпусі вентиля. Після цього ви можете регулювати температуру, встановивши її значення.

Блокування температури

Крутіть ручку термостатичної головки у напрямку цифр від 0 до 5, нанесених на рукоятку.
У нижній частині приладу також є нумерація.
Знайдіть виїмку перед цифрою і за нею. Вставте вилку в ці роз'єми і штовхайте до клацання. Рукоятка тепер заблокована на бажаній температурі.

Обмеження температури

Щоб обмежити температуру буде достатньо визначити 2 роз'єми відразу після того, як виставили температуру.
Вставте вилку в ці два роз'єми і штовхайте до клацання. Після цього рукоятка може рухатися від 0 до обраного показника.
Вилка продається окремо від пристрою.

Супутні товари