Змішувальні вузли

Сортувати:

Ціна за зростанням

Показати

16

Традиційний обігрів приміщень радіаторами все частіше доповнюють облаштуванням теплих підлог. Такі комплексні інженерні рішення можуть бути застосовані як для всього будинку, так і для обігріву лише деяких приміщень: кухні-студії, ванної кімнати, передпокої. Змішувальний вузол для теплої підлоги найважливіша деталей складних багатоконтурних схем.

У системах теплих водяних підлог підтримується низькотемпературний режим, рекомендована температура носія становить зазвичай не більше 40 ° C. Якщо по проекту необхідно поєднання з високотемпературним радіаторні опаленням (60-80 ° C), то без змішувального вузла складно обійтися. Він гарантує коректність і безпеку функціонування схем різнотемпературних обігріву. Контроль нагріву відбувається в 3-ходовому термостатичному вентилі, який оснащений вимірювальним приладом - датчиком занурювальним.

Для успішного виконання своєї функції все контури опалення повинні бути правильно взаємопов'язані між собою, для рішень цього завдання важливо вибрати і купити найбільш підходящі комплектуючі, які добре зарекомендували себе у різних категорій споживачів.

У яких випадках слід купити змішувальний вузол

Як у вентилі триходовому, так і в змішувальному вузлі відбувається підмішування остиглого вторинного теплоносія з труб теплої підлоги до первинного носія, що йде від котла. Принципова різниця в тому, що в змішувальному вузлі передбачений балансування клапан, що дозволяє регулювати кількість надходить остигнула рідини при підмішуванні до гарячої. Так забезпечується точне відповідність температури теплоносія на вході в петлю теплої підлоги, яке підвищує комфортність експлуатації та ефективність функціонування комбінованої системи опалення.

Можна купити вузли, до складу яких входять додатково: балансування вентиль первинного контуру, байпасс з перепускним клапаном, крани шарові з обох сторін від циркуляційного насоса. Слід ретельно вивчити техдокументації на всі ці деталі, роблячи вибір і приймаючи рішення купити той чи інший змішувальний вузол.

Переваги змішувальної групи:

  • Забезпечує повний комфорт експлуатації всього комплексу в цілому;
  • Високоефективна, дає можливість раціонально використовувати енергоресурси;
  • Прослужить надійно довгий час;
  • Дає можливість облаштування складних систем опалення з кількома різнотемпературними петлями.

Слід зауважити, що процес монтажу неможливо здійснити без спеціальних знань і навичок, самостійно встановити обладнання правильно і налаштувати роботу змішувального вузла Копии часов ніяк не вийде. Тому таку роботу не варто намагатися виконати самому, тут не обійтися без допомоги кваліфікованого фахівця.
Якщо вам потрібно в Україні купити таке обладнання, то необхідно зосередити свої сили на вивченні пропозицій перевірених торгових марок. Звичайно, вибирати є з чого, але зверніть також увагу на наступні моменти:

  • ціна на змішувальну групу буде вище, ніж на 3-х ходовий клапан термостатичний або комплект «унібокс» (розрахований на площу до 8 кв. М.);
  • добротний насосно-змішувальний вузол - найбільш правильне рішення для багатоконтурних опалювальних систем комбінованого типу зі значною різницею в температурних показниках петель.

У цьому розділі офіційного електронного каталогу Icma Ви знайдете повний перелік Змішувальні вузли