Єдина роздрібна ціна в інтернет-просторі

Шановні партнери!

Хочемо повідомити Вам про те, що встановлена єдина роздрібна ціна на Італійську торгову марку ICMA в Інтернет-просторі.

Переконливе прохання контролювати відповідність цін встановленим єдиним роздрібними цінами на Ваших (або Ваших клієнтів) інтернет майданчиках!

Дані заходи вживаються з метою збільшення дохідної частини, оскільки ціни на бренд штучно занижені щодо аналогічних європейських конкурентів.

Наш головний акцент — це комфортна співпраця, завдяки якому Ви зможете розвиватися і заробляти.

Будь-які демпінгові маніпуляції будуть оперативно припинятися нашим відділом інтернет маркетингу.

Так само в питаннях недобросовісної конкуренції в інтернеті ми дуже сподіваємося на зворотний зв’язок від партнерів, завдяки якому ми ще швидше наведемо лад.

Рекомендовану роздрібну ціну (РРЦ) ви можете знайти, скачавши наш прайс, або скориставшись «універсальним файлом обміну». Ціни вказані в Євро, тому актуальний курс Ви зможете побачити на нашому сайті у верхній правій частині екрана.

Оскільки для багатьох позицій на сайтах партнерів наведена некоректна інформацію (опис, ціна, фото, характеристики), ми зробили призначений для інтернет-магазинів «Універсальний файл обміну» в форматі XML, XLSX. У файлі обміну постійно оновлюються асортимент і актуальний курс. Після простої реєстрації в особистому кабінеті ви зможете скачати всі необхідні файли. У файлі містяться такі дані про товари: найменування, опис, характеристика, ціна, фотографія тощо.

Якщо у вас виникли технічні проблеми при завантаженні цін на сайт, звертайтеся до відділу WEB підтримки.