Клапан теплового скидання. Арт. 608

Основні характеристики:

 • Країна виробник
  Італія
 • Бренд
  ICMA
 • Матеріал
  Латунь
 • Максимальний робочий тиск, бар
  10
 • Нарізь
  Зовнішня/Зовнішня/Зовнішня
 • Тип вироба
  Антиконденсаційний клапан

Опис

Клапан теплового скидання. Запобігає перегріву твердопаливних котлів. При 95°C клапан відкривається і подає холодну воду в котел. Температура спрацювання 95°C. Максимальна потужність 93 KW - 80000 Ккал/год. Максимальна витрата води 2000 кг/год. Підключення до штуцера 1/2".

Артикул Розмір Код
608 3/4" 90608AE05 1
Функція

Функція

Клапан теплового скидання – це пристрій, що обмежує температуру води в бойлері (котлі) і приводить її у відповідність з ємністю гарячої води теплообмінника. Коли температура досягає 95ОС, клапан поступово відкривається, випускаючи гарячу воду і запускаючи потік холодної води в систему, забезпечуючи тим самим рівень температури в межах безпеки. Пристрій відповідає стандартам En 14597 і може бути використаний в системах, що відповідають стандартам Еп 12328 та застосовується для бойлерів потужністю менше 100 кВт.

Технічні характеристики

Технічні характеристики

Характеристики

Максимальний робочий тиск 10 бар
Встановлена температура 95°С
Діапазон функціонування 92-112°С
Максимальна температурна чутливість 122°С
Рідина Вода
Максимальна гліколева концентрація 50%
Потік, що вивільнюється ∆р=1Бар 33/год
Рівень температури оточення 0-80°С

З'єднання

Корпус 3/4" Внутрішня різьба
Сифон 1/2" Зовнішня різьба
Капілярна довжина 850 мм

матеріали

Корпус Латунь CW 617N UNI 12165
Контрольний важіль Латунь CW 617N UNI 12165
Ізоляція штепселя EPDM
О-кільце EPDM
Пружина Карбонова сталь С70
Підтримка хутра Нейлон Ра 66
Кнопка перезавантаження Нейлон Ра 66
Габаритні розміри

Габаритні розміри

gr1 1
Код 90605АЕ05
A 3/4"
B 40
C 119
D 76
E 43
F 70
G 152
H 1/2"
Вага (кг) 0.8
Принцип роботи

Принцип роботи

pr1

У міру зростання температури циркулюючої води всередині чутливого елемента змінюється фаза стану рідкого газу (точка 1 на рис.). Це призводить до збільшення обсягу всередині капіляра і розширенню хутра (точка 2), які тиснуть на заглушку і відкривають шлях А.

ПРИМІТКА ВИРОБНИКАДля забезпечення максимальної безпеки під час роботи, вентиль містить два чутливих елементи, кожний з окремою циркуляцією. У разі, якщо один елемент зламається, інший служить гарантією того, що вентиль буде працювати належним чином. Червона кнопка на нижній частині клапана може бути використана для спустошення системи вручну в будь-який час.

Монтаж і схеми установки

Монтаж і експлуатація

Установка

Перед установкою запобіжного клапана будь ласка перевірте, щоб система не містила якихось нечистот, що може завдати шкоди або знищити випускне гніздо клапана. Інспекційний фільтр повинен бути створений на рівні лінії вхідної холодної води. Рекомендується, щоб редуктор тиску був встановлений на рівні вхідного опалювального циклу і відкалібрований відповідно з робочим тиском системи. Перевірте, щоб випускна здатність клапана була сумісна з заявленими в специфікаціях обсягами бойлера. Пристрій має бути встановлено кваліфікованими фахівцями.

1 2 4 5
Встановіть сенсорне кріплення на верхній частині бойлера або низхідній лінії таким чином, щоб він знаходився перед усіма системами контролю включення/выключення. Встановіть клапан на трубі, приділяючи увагу напрямку потоку, як показано стрілкою на корпусі. Вставте капіляр в його кріплення, прикручуючи його гвинтом (А). Розмістіть кришку для підтримкик сенсору в її гнізді, потім ущільніть руками за допомогою текстурованого О-кільця (В). Проверніть гнучкі піхви, з'єднуючи з зондом, провертаючи його кришку. Далі – ущільніть за допомогою кільця.

З'єднання і експлуатація

Для того, щоб переконатися в правильному використанні компонентів, з'єднайте вихідний отвір з отвором того ж діаметру, що і запобіжний клапан (не з'єднуйте з редуктором). Максимальна відстань від генератора тепла не повинно перевищувати 2 метрів, при цьому має бути не більше 2 вигинів в секції труби. У дренажній трубі не має бути верхніх секцій. Як показано на рис., у нижній частині клапана знаходиться кнопка, яка при натисканні дозволяє випустити воду вручну. Це повинна пророблятися періодично (хоча б при кожному запуску системи) для перевірки належної роботи системи. th7 1

Схема установки

su 605

Відео

Відео

Супутні товари