Самопромивний фільтр

Чиста вода в будинку – це не тільки справно працює санітарне обладнання та побутова техніка, але і ваше здоров'я. Вода, приготована на станції водоканалу за санітарними нормами, доходить у такому вигляді до споживача вкрай рідко. Винні тут, насамперед, старі труби. Крім металевої окалини у воді можуть бути різні мінеральні сполуки. З усіма цими проблемами легко справляється самопромивний фільтр. Фільтри подібного роду надійно захищають пральні та посудомийні машини та сантехнічне обладнання від засмічення, корозії і передчасного зносу.

Фільтр, з манометром і зливним краном, що дозволяє постійно контролювати тиск води в мережі та регулярно проводити очищення картриджа.

Як вибрати самопромивний фільтр

При виборі самопромивного фільтра, слід звертати особливу увагу на такі елементи як фільтруюча камера і фільтруючий картридж. Розмір фільтрувальної камери і характеристики картриджа забезпечують надійність і ефективність самопромивного фільтра.

gr1 1

При експлуатації вода проходить через сітчастий елемент фільтра до випускного отвору корпусу. Для промивки фільтра відкривається кульовий кран при вході у фільтр і закривається на виході, далі відкривається кран дренажний і починається стадія промивки, вода, що надходить омиває фільтруючий елемент і направляється в злив, таким чином проходить промивка фільтра. Частота промивок залежить від забруднення води. Після закриття кульового крана, фільтр повертається до звичайного режиму роботи. За гігієнічним вимогам промивання рекомендується проводити кожні 6 місяців. Для підтримки в хорошому стані внутрішніх компонентів фільтра під час промивання не рекомендується застосовувати засоби, що містять розчинники.

Таким чином, ми бачимо, що самопромивний фільтр, є незамінним елементом у системі фільтрації. Саме вона, дозволить поліпшити показники питної і технічної води, що є важливим питанням у наш час.