Термостат для теплої підлоги

Сортувати:

Ціна за зростанням

Показати

16

Прилад управління встановлюють в кожному приміщенні з теплою підлогою для підтримки заданої температури і створення найкращих умов для перебування людей. Таким чином вдається досягти зведення до мінімуму витрат на обігрів і суттєвої економії енергоресурсів за рахунок того, що кожне опалювальний пристрій працює в оптимальному режимі. Термостат виконає включення опалення перед приходом мешканців, дозволить знизити навантаження на систему вночі, простежить, щоб будинок не промерз в період відсутності людей. Але найголовніше, терморегулятор для теплої підлоги вміє підтримувати задану температуру автоматично, роблячи житло комфортним для проживання в будь-яку погоду.

Як підібрати термостат за типом теплої підлоги

Перш, ніж вибрати і купити термостат, слід звернути увагу керованість якого типу системи він повинен забезпечити:

  • Для водяної теплої підлоги потрібен терморегулятор, розрахований на струми до 3А;
  • Електрична тепла підлога потребує встановлення термостата, розрахованого на 16А.

Конструктивно і за принципом роботи ці випадки відрізняються. Якщо теплоносієм служить рідина, то контролюється її температура і подається керуючий сигнал на сервопривід, який перекриває або відкриває хід теплоносія в петлю. Для підлог, харчуванням яким служить електроенергія, вирішальну роль в роботі датчика грають потужність електрообігріву і величина струму навантаження.
Існують терморегулятори, які розраховані на навантаження і в 3А, і в 16А, вони універсальні і підходять для обох розглянутих випадків.
Датчик контролює температуру в кімнаті в проміжку від +5 до +35 градусів Цельсія.

Різновиди терморегуляторів

Існує безліч класифікацій терморегуляторів, розібратися в цьому не так просто, але необхідно для правильного вибору пристрою. Не можна орієнтуватися тільки за ціною і зовнішнім виглядом, без знайомства з технічними характеристиками і особливостями використання неможливо купити відповідний терморегулятор.

За принципом роботи можна виділити 2 види:

  • Механічні терморегулятори, всередині яких встановлена ​​біметалічна пластина. Вона від нагрівання змінює вигин, і розриває ланцюг в потрібний момент. При охолодженні біметал випрямляється і контакти знову опиняються замкнутими. Природно, ціна на такі прості пристрої низька.
  • Терморегулятори електронні влаштовані інакше, в них температурним датчиком служить терморезистор, здатний змінювати опір електроструму при різному нагріванні. Контролер, зафіксувавши це зміна, віддає команду на розрив ланцюга.

Найпростіші механічні датчики не мають потреби в електроживленні, але без електрики в управлінні водяними підлогами з підігрівом все одно не обійтися. Для економії найпростіші прилади контролю встановлюють в передпокої, коридорі, гардеробній кімнаті, коморі, там, де можна постійно підтримувати знижену температуру в будь-який час доби.

Функціонально терморегулятори умовно поділяються на типи:

  • Механічні;
  • Релейні (електронні) з вбудованим датчиком температури повітря і невеликою кількістю виконуваних функцій;
  • Електронние — два термодатчика, дисплей, можливість задати програму роботи;
  • Попередній тип, але більш ускладнений, з дистанційним управлінням через wi-fi модуль.

У більшості випадків програмовані термостати з можливістю підключення датчика підлоги-ідеальне рішення для житлових кімнат. Вони забезпечать економію енергоресурсів за рахунок виконання оптимально складеного графіка.

Сучасні моделі для точного регулювання використовують широтно-імпульсну регуляцію. Такий регулятор сам вирахує параметри відключення і включення статі, дозволить виконати добове і тижневе програмування.

Керовані через інтернет пристрої дуже зручні, оскільки, встановивши на свій гаджет відповідне програмне додаток, можна забезпечити керованість системи навіть перебуваючи на великій відстані від будинку: у відрядженні, в туристичній поїздці. Досить купити і встановити такий терморегулятор, щоб жити без побоювань, що будинок замерзне. До свого повернення задати підвищення температури в житло до рівня комфорту також дуже просто.

Терморегулятор можна безпосередньо підключити до сервоприводу або виконати підключення через блок управління.

В Україні в широкому асортименті представлені в торгових мережах бездротові терморегулятори теплої підлоги, ціна повністю відповідає їх якості і виконуваних функцій. Яке купити обладнання для управління теплою підлогою залежить перш за все від типу системи обігріву, призначення опалювальних приміщень, кошторису проекту опалення.

У цьому розділі офіційного електронного каталогу Icma Ви знайдете повний перелік Термостат для теплої підлоги