Колекторні шафи для теплої підлоги

Сортувати:

Ціна за зростанням

Показати

16

При створенні проекту системи теплих підлог, комбінованого опалення в новобудовах, при реконструкції старих будівель або заміні опалювального обладнання необхідно вибрати зручне, що підходить для розміщення колекторного вузла місце. А також слід заховати інженерні комунікації різних життєзабезпечуючих систем будинку в колекторний (син. - розподільний) шафа для теплої підлоги, щоб дизайн інтер'єру виглядав після закінчення ремонту або будівництва гармонійним і закінченим. Такий спеціальний короб просто монтувати, він забезпечить зручність подальшої експлуатації обладнання, при цьому ціна розподільного ящика невелика.

Шафи можна також купити і використовувати для розміщення в них елементів систем водопостачання, датчиків обліку витрати теплової енергії, холодної та гарячої води, різних контрольно-вимірювальних пристроїв і запірної арматури.

Особливості колекторних шаф

Матеріалом виготовлення для колекторних шаф служать панелі зі сталі, які захищені від ушкодження корозією полімерним покриттям або оцинковкой. Антикорозійне захисне покриття гарантує довгий час служби шафи практично в будь-яких умовах.

Стандартно шафи пофарбовані в нейтральний білий колір, але при необхідності їх відкриту поверхню декорують, щоб вона стала непомітною в інтер'єрі приміщення. Конструкція розподільного короба передбачає отвори для закріплення ящика на стіні, на підлозі. З боків і внизу корпусу зроблені отвори для підведення опалювальних труб до колектора.

Колекторні шафи можна купити двох видів: одні можна вбудовувати, інші припускають зовнішнє розташування. Відповідно, шафа треба буде закріпити в ніші на певній глибині (залежить від габаритів вироби) або на поверхні стіни. Для кріплення найчастіше вибирають болти анкерні, невеликі зазори між ящиком і поверхнею стіни закладають цементно-піщаною сумішшю і шпаклюють.

Дверцята шаф закриваються на замок або на засувку. Наявність замку з ключем допоможе виключити доступ до розподільних вузлів та інших важливих елементів. Це робить експлуатацію обладнання безпечної, оскільки всі гарячі вузли надійно заховані і немає причин для занепокоєння, що хтось із дітей або дорослих обпечеться, або завдасть шкоди системі.

Колекторний шафа захистить прилади від пилу та інших небажаних факторів зовнішнього середовища, полегшить ремонт в разі поломки, а також налаштування і модернізацію розподільного обладнання. Всі фітинги, труби, вентилі, датчики будуть надійно заховані, зовнішній вигляд приміщення буде охайним і затишним.

Габарити шафи колекторного

Цей виріб купити найкраще тоді, коли проектні розробки готові і все інше обладнання для обігріву радіаторами і для теплих підлог вже вибрано. З перспективою на майбутнє діяти вкрай небажано, адже необхідні розміри короба залежать від того, який змішувальний вузол, насосне обладнання, вентилі, датчики та інші пристрої буде розміщено всередині.

Для розподільної точки на два або три теплових контуру потрібно більш компактний короб, ніж для складної системи комбінованого опалення, що складається, наприклад, з десятка петель.

В Україні вибрати і купити під індивідуальні параметри шафа ТМ ICMA просто. Розміри коробів вказані в описах, є моделі для установки розподільчої системи з циркуляційним насосом і без нього, з регульованим по висоті і ширині внутрішнім розташуванням колектора, з замками під ключ і з засувками, для внутрішнього (з задньою стінкою і без неї) і зовнішнього розміщення .

Незважаючи на те, що конструкція колекторного шафи дуже проста, купити якісну продукцію добре зарекомендував себе бренду буде правильним рішенням. Адже в облаштуванні теплих підлог, водопостачання та опалення немає несуттєвих моментів. Надійні матеріали виготовлення, точні розміри, облік всіх особливостей апаратури, яка буде розташована в коробі, надійні дверки, все це спростить і прискорить виконання монтажних робіт.